Studia podyplomowe CASP

DLACZEGO WARTO

Dwusemestralne studia dedykowane osobom posiadającym doświadczenie w zakresie podatków, które chciałyby wzmocnić swoje kompetencje i zdobyć aktualnej wiedzy praktycznej w zakresie podatków i prawa podatkowego w ujęciu krajowym, unijnym i międzynarodowym. 

  • Program studiów wzorowany jest na unikatowej formule wzorowanej na programach podatkowych amerykańskich uczelni i oparty na modułach z wyselekcjonowanymi, aktualnymi zagadnieniami problemowymi. 
  • Problematyka podejmowana jest w ujęciu interdyscyplinarnym, zarówno ekonomicznym, jak i prawnym, co pozwala słuchaczom zapoznać się z aktualnymi trendami funkcjonującymi zarówno w praktyce, jak i orzecznictwie sądów administracyjnych i TSUE. 
  • Zajęcia prowadzone są w formule analizy praktycznych problemów, połączone z konwersatorium dyskusyjnym. 
  • Istotna jest również możliwość osobistego poznania grono ponad 50 wyjątkowych wykładowców, którzy są autorytetami w swoich dziedzinach. 
  • Studia są również platformą intelektualną wymiany poglądów dla środowisk praktyków i doświadczeń pomiędzy słuchaczami, jak i wykładowcami: naukowcy SGH, sędziowie NSA, doświadczeni doradcy podatkowi z praktyką w  znaczących firmach doradztwa podatkowego.